מה זה ppage ?

ppage הוא דף בית אישי שכל גולש יכול להתאים לצרכיו. כיום, מרבית הגולשים אינם יודעים איזה דף בית לשים בדפדפן. רבים לא זוכרים אפילו איזה דף בית נמצא אצלם ואחרים שמים דף בית באופן שרירותי. ppage בא לענות על צורך אמיתי של הגולשים להתאים לעצמם דף בית שיהיה יעיל, מלא תכנים עדכניים, תמונות אישיות וכמובן קישורים לאתרים השימושיים ביותר עבור כל גולש. היתרון העצום של ppage הוא ביכולתו לספק תשתית בזמן אמת עבור כל גולש שיבנה לעצמו דף בית בצורה מהירה ופשוטה שישפר לו את חווית הגלישה ויאפשר לו לבנות לעצמו דף נגיש מכל מחשב ומקום בעולם.

הרשמה

שאלה - נרשמתי אך לא קיבלתי במייל הודעה על ההרשמה, מה יכולה להיות הסיבה ?
תשובה - קיימות מספר סיבות אפשריות שלא קיבלת מייל אישור, בדוק אם יש לך מקום בתיבת הדואר אליו מגיע "דואר זבל" כי ייתכן וההודעה שלנו הגיעה בטעות לשם. כמו כן ייתכן והזנת מייל שגוי. אם לא קיבלת מאיתנו מייל בתוך כמה דקות נסה להירשם שנית - אם המערכת תזהה שכבר נרשמת, היא תשלח אלייך מייל נוסף. אם עדיין קיימת בעייה אנא פנה אלינו suport@ppage.co.il .
 
שאלה -  קיבלתי מכם מייל לאחר ההרשמה אולם כשאני לוחץ על לינק אקטיבציה לא קורה כלום.
תשובה - אנא העתק את השורה במייל של האקטיבציה והדבק אותה בדפדפן. ישנם מקרים שלחיצה על הלינק עצמו לא תעבוד. אם עדיין יש בעייה נשמח לעזור לך - אנא פנה אלינו.
 
שאלה -  נרשמתי בעבר אך לא זכורה לי הסיסמה. מה עליי לעשות ?
תשובה - באפשרותך ללחוץ על שכחתי סיסמה והסיסמה תשלח אל המייל איתו נרשמת. אפשרות נוספת היא להירשם מחדש. אם המערכת תזהה שכבר נרשמת עם המייל שהזנת, היא תשלח לך אוטומטית תזכורת סיסמה.
 

הוספה/הסרה של קישורים

שאלה -  כיצד אני מוסיף אובייקטים של שעון ? חיפוש בגוגל ? או חדשות ?
תשובה - במסך הגדרות תחת "הוסף/הסר קישורים" ניתן ללחוץ על "מודולים" ולקבל רשימה של קטיגוריות של מודולים שבתוכן תוכל למצוא חדשות, מודולים של חיפוש בגוגל, מורפיקס, שעונים, לוחות שנה ועוד... כל שעלייך לעשות הוא לעמוד על במודול המתאים לך ולהוסיפו.
 
שאלה -  ברצוני להוסיף אתר אך הוא אינו קיים ברשימת האתרים שלכם. איך בכל זאת אני יכול להוסיף אותו לדף הבית שלי ?
תשובה - במסך הגדרות תחת "הוספת קישור שאינו קיים במערכת" תוכל להוסיף אתרים כרצונך. תתבקש לכתוב תיאור לאתר ואת כתובתו. לאחר מכן תוכל לבחור שהמערכת תוסיף עבורך לוגו לאתר. אם המערכת תמצא לוגו הוא יתווסף אוטומטית ואם לא, הלוגו יתווסף כעבור מקסימום 24 שעות מרגע שביקשת.
 
שאלה -  האם ניתן לגרור אתרים מהמועדפים ישירות לדף הבית ?
תשובה - לא, אפשרות זאת אינה קיימת כיום במערכת.
 
שאלה -  כיצד אני יכול לדעת אם אתר שאני רוצה להוסיף כבר קיים אצלכם במערכת ?
תשובה - באפשרותך לעבור לקטגוריה שמתאימה לאתר או לחפש את האתר במסך "הגדרות" -> "הוסף/הסר קישורים" ולחיצה על חיפוש. כמו כן תוכל להוסיפו ידנית במסך "הוספת קישור שאינו קיים במערכת" במצב זה אם המערכת תזהה שקיים כבר לוגו לאתר, הוא יתווסף בצורה אוטומטית לדף הבית שלך.
 
שאלה -  ביקשתי מצוות התמיכה לוגו עבור אתר מסויים. תוך כמה זמן יהפוך קישור הטקסט ללוגו ? והאם זה יקרה ללא התערבות נוספת מצידי ?
תשובה - אנו משתדלים להעלות סמלים חדשים מיידית. לעיתים עקב עומסים הדבר לוקח זמן ( עד 24 שעות ). ברגע שנעלה לוגו לאתר שביקשת , קישור הטקסט יוחלף בצורה אוטומטית כך שלך אין מה לעשות. כמו כן אין צורך לבקש לוגו פעמיים לאותו האתר.
 
שאלה -  מה זאת הקטגורייה "הנצפים ביותר" ?
תשובה - אלו האתרים הכי פופולארים בין גולשי PPAGE. האתרים בקטיגורייה זאת מתעדכנים אחת לשבוע.
 

תמונה אישית

שאלה - היכן אפשר להעלות לדף הבית שלי תמונה אישית ?
תשובה - בתפריט הגדרות תחת "העדפות אישיות" יש מקום להעלות תמונה אישית. שים לב שתמונה אישית מוגבלת בגודל ורצוי שתהיה קטנה כך שלא תפריע לאתרים שתרצה לשים בדף הבית מצד אחד ומצד שני שלא תכביד על הטעינה של דף הבית. תוכל לשלוח לנו את התמונה האישית שלך כדי שנקטין אותה עבורך.
 
שאלה - מדוע תמונה אישית מוגבלת ל 300 קילו ?
תשובה - הגבלנו את הגודל של תמונה אישית כדי שדף הבית ייטען מהר. אם תעלה תמונה אישית כבדה, דף הבית ייטען לאט.
 
שאלה - ברצוני להעלות מספר תמונות אישיות. האם זה אפשרי ?
תשובה - כרגע ניתן להעלות תמונה אישית אחת בלבד. תוכל לשנות לוגו של אתר ולשים במקום לוגו קיים, תמונה אישית משלך. כדי לעשות זאת ניתן ללכת בתפריט הגדרות ל "שינוי גודל הסמלים בדף הבית" ושם לבחור את אחד האתרים ולשנות את הסמל שלו.
 
שאלה - האם ניתן לקבוע כי תמונה אישית תהיה ברקע או בקידמה של שאר הסמלים ?
תשובה - כיום תמונה אישית היא תמונת רקע. בעתיד ניתן יהיה לקבוע האם התמונה תהיה ברקע או בקידמה מעל הסמלים של האתרים.
 
שאלה - הגדרתי עיצוב טבלאי (המערכת מסדרת עבורי את הסמלים) והעליתי תמונה אישית אך היא לא ממוקמת כמו שצריך והיא עולה על הסמלים - מה לעשות ?
תשובה - כיום לא ניתן לסדר תמונה אישית יחד עם עיצוב טבלאי/אוטומטי. כדי להעלות תמונה אישית ולראותה כמו שצריך יש לעבור לעיצוב עצמאי ולסדר את דף הבית כראות עינייך.
 

עיצוב לשונית

שאלה - כיצד באפשרותי לעצב את דף הבית בצורה אוטומטית ? כך שהמערכת תסדר את הסמלים בצורת טבלה ?
תשובה - באפשרותך להיכנס למסך הגדרות ותחת "העדפות אישיות" להגדיר "תן למערכת לסדר את הקישורים שלך אוטומטית " (כמו כן באפשרותך להגדיר שהטבלה תהיה תחומה בקווים).
 
שאלה - אם עיצבתי את דף הבית לבד (עיצוב עצמאי) האם העיצוב יישמר לי אם אעבור לעיצוב טבלאי (אוטומטי) או שכאשר אחזור חזרה לעיצוב עצמאי אצטרך לעצב מחדש ?
תשובה - המעבר בין העיצובים אינו מוחק את מה שעשית ואת איך שעיצבת את דף הבית. תוכל לעבור בין עיצוב טבלאי לעיצוב עצמאי ולנסות את שני העיצובים בלי לאבד את מראה דף הבית שלך.
 
שאלה - האם אפשר לשנות את מיקום הסמלים בעיצוב טבלאי ?
תשובה - לא, כיום לא ניתן לשנות את מיקום הסמלים. המערכת מסדרת את הסמלים לבד בצורה אוטומטית. כדי לשנות את מיקום וסדר הסמלים עלייך לעבור לעיצוב עצמאי.
 
שאלה - בלחיצה בתפריט הגדרות על "עיצוב לשונית" אני מגיע למסך בו אני יכול לעצב את דף הבית אולם תמיד אני מקבל עיצוב בצורת טבלה. למה ?
תשובה - כנראה שמוגדר אצלך עיצוב טבלאי. כדי לבדוק זאת או לבטל זאת גש במסך הגדרות ל "העדפות אישיות" והורד את הסימון מ "תן למערכת לסדר את הקישורים שלך אוטומטית ".
 
שאלה - אין לי מספיק מקום לכל הסמלים שהוספתי. כיצד אוכל לעצב דף בית כך שאראה את כל הסמלים ללא פס גלילה ?
תשובה - תוכל להקטין את הסמלים ועל ידי כך להכניס יותר סמלים בדף וזאת ע"י מעבר למסך הגדרות ו "שינוי גודל הסמלים בדף הבית". במסך זה תוכל להגדיר עבור כל סמל את גודלו בדף הבית.
 

פרטיות

שאלה - האם הפרטים שלי בטוחים אצלכם ?
תשובה - איננו מעבירים את פרטי המשתמשים שלנו לצד שלישי. אנו עושים שימוש במייל שלך כדי להודיע לך הודעות שקשורות באתר ובעתיד ייתכן ומידי פעם נשלח חומר פרסומי.
 
שאלה - האם אתם עוקבים אחרי האתרים אליהם אני נכנס ?
תשובה - לא, אין לנו מנגנון שעוקב אחרי המשתמשים שלנו ברמת כניסות לאתרים.
 
שאלה - אני רוצה להיות בטוח שאינכם מעבירים את המייל שלי לחברות ששולחות דואר זבל. האם אני יכול להיות בטוח בכך ?
תשובה - כן ! איננו מעבירים את כתובת המייל שלך לאף גורם אחר. כתובת המייל שלך כמו גם פרטייך האישיים איתם נרשמת לאתר שמורים אצלנו בלבד.
 

שאלות כלליות

שאלה - האם צפויים שינויים ותוספות באתר ?
תשובה - כן, בוודאי, אנו מתכוונים להוסיף אובייקטים וגימיקים כל הזמן. יתווספו לאתר הרבה מאוד תכונות שימושיות ומעניינות ושווה לעקוב אחרי ההודעות שלנו במייל.
 
שאלה - ברצוני לשלוח לחבר את דף הבית שלי. אני יכול ?
תשובה - כרגע אינך יכול לשלוח לחבר את דף הבית שלך אלא אם תתן לו את שם המשתמש והסיסמה שלך. בעתיד יהיה אפשר לשתף את דף הבית עם חברים.
 
שאלה - דף הבית נטען לי לאט, מה עליי לעשות ?
תשובה - ייתכן ויש לך תמונה אישית כבדה במשקל. אם אכן העלית תמונה אישית אנא שלח לנו אותה ואנו נקטין אותה עבורך. אנו עושים כל שביכולתנו לשפר את מהירות הגלישה באתר. האתר מאוכסן בשרתים מהירים. בדוק את מהירות האינטרנט שלך. ייתכן ויש עומס רגעי. אם בעיית המהירות חוזרת אנא פנה אלינו במייל ואנו ננסה לעזור לך.
 

גל אוברציגר מסביר PPAGE